Övrig Personal

VÄXEL: + 46 480 77 01 00

Anders Johansson
tel: +46 480 77 01 10
e-mail: anders.johansson@lackeby.se

Emanuel Klinth
tel: +46 480 77 01 18
e-mail:emanuel.klinth@lackeby.se

Emil Wicksén
tel: +46 480 77 01 13
e-mail:emil.wicksen@lackeby.se

Henrik Eriksson
tel: +46 480 77 01 16
e-mail: henrik.eriksson@lackeby.se

Jan Hjalmarsson
tel: +46 480 77 01 06
e-mail: jan.hjalmarsson@lackeby.se

Kent Andersson
tel: +46 480 77 01 20
e-mail: kent.andersson@lackeby.se

Kent Sandström
tel: +46 480 77 01 25
e-mail: kent.sandstrom@lackeby.se

Michael Håkansson
tel: +46 480 77 01 26
e-mail: michael.hakansson@lackeby.se

Peder Melanoz
tel: +46 480 77 01 21
e-mail: peder.melanoz@lackeby.se

Thord Andersson
tel: +46 480 77 01 08
e-mail: thord.andersson@lackeby.se

Eventt
Aktuellt
  • Lyckad kyrkstafett för Lackeby’s lag

    Lackeby deltog för 3:e året i rad med ett lag på den långa sträckan när Ölands kyrkstafett, under valborgsmässohelgen, arrangerades för 39:e gången.
    8st löpare av totalt 11st i laget jobbar på Lackeby i Kalmar vilket är fantastiska 20% av …

    Läs mer →

    (No Comments)

    >>
  • Förstärkning av Lackeby’s försäljningsorganisation

    Det är med glädje vi kan informera om att vi förstärkt vår försäljningsorganisation med Michael Fridolfsson som kommer att jobba med exportförsäljning.
    Michael tar med sig stor erfarenhet från försäljning i en international miljö och har innan han började hos …

    Läs mer →

    (No Comments)

    >>
  • Lackeby® Roto-Sieve trumsil med integrerad pressenhet

    Lackeby® lanserar nu en option till våra välkända och uppskattade Lackeby® Roto-Sieve trumsilar. Vissa modeller kan numera levereras med integrerad Lackeby® Axellös skruvpress. Några av fördelarna är lägre installationshöjd, lägre investeringskostnad och separation/avvattning i en och samma enhet.
    Leverans av …

    Läs mer →

    (No Comments)

    >>
  • Fokus på produktutveckling ska ta Lackeby™ in i framtiden

     

    Lackeby Konstruktör Emanuel Klinth

     

     

     

     

     

     

     

     

    Emanuel Klinth, 37, är nyanställd produktutvecklare hos Lackeby™, som nu satsar stort på utveckling av nya produkter.
      Det här är en ny produkt för mottagning av septikslam, som vi provar

    Läs mer →

    (No Comments)

    >>
  • Läckeby Products levererar värmeväxlare till Sydafrika

    Det är med stolthet som vi informerar kring vår senaste leverans av totalt 10st värmeväxlare av modell VSV 150-14 som har levererats till området kring Johannesburg
    På plats som kommer de användas i två olika projekt/anläggningar vilka är Olifantsvei och …

    Läs mer →

    (No Comments)

    >>

knapp-produkter

knapp-reservdelar